Minijeřáby MAEDA

Minijeřáby Maeda umožní provádění zdvihů v místech, kde byste žádný jeřáb nečekali. Díky miniaturním rozměrům je možné nasazení kdekoliv. Ovládání je pákami na těle jeřábu nebo dálkovým ovládáním přímo v místě vyložení. A navíc špičková japonská kvalita a úsporné motory, které významně snižují náklady na provoz. Pracovat s minijeřáby Maeda je skutečná radost. Výrobcem minijeřábů Maeda je japonská společnost Maeda Seisakusho Ltd., Nagano.

Maeda MC - minijeřáby s podpěrami

Řada mini a malých jeřábů Maeda MC pracuje jako klasické jeřáby po ustavení na opěry. V jízdní poloze jsou tyto jeřáby schopny projet u mikro řady běžnými dveřmi (59 – 75 cm), u malých typů pak běžnými vraty. Jeřáby Maeda MC se pohybují na gumových pásech, šetrných k průmyslovým podlahám. Pro delikátní podlahy mohou být vybaveny bílými měkkými pásy, které nezanechávají žádné stopy. Standardně jsou tyto stroje vybaveny dálkovým ovládáním. Na přání lze tyto stroje dovybavit nástavci, různými háky a příslušenstvím pro zvedání skel a dalších specifických břemen.

Maeda LC/CC - minijeřáby bez podpěr

Řada malých jeřábů Maeda LC/CC pracuje zcela bez podpěr. Platí tedy, kam jeřáb vjede, může pracovat. Všechny typy řady Maeda LC/CC umožní pojezd s břemenem zavěšeným na háku, tzv. „Pick & Carry“. Jeřáby Maeda LC/CC se pohybují na ocelových pásech, které mohou být vybaveny gumovými patkami pro ochranu povrchu. Výložníky pak mohou být na přání vybaveny nástavci.

Řada mini a malých jeřábů Maeda MK pracuje jako klasické jeřáby po ustavení na opěry. Jejich znakem je teleskopický klopný nástavec, který je hydraulicky vysouvaný a klopený. Jeřáby Maeda MK se pohybují na gumových pásech, šetrných k průmyslovým podlahám. Pro delikátní podlahy mohou být vybaveny bílými měkkými pásy, které nezanechávají žádné stopy. Standardně jsou tyto stroje vybaveny dálkovým ovládáním. Na přání lze tyto stroje dovybavit různými háky a příslušenstvím pro zvedání skel a dalších specifických břemen.