Jeřáby MANITOWOC

Společnost Manitowoc Cranes nabízí příhradové jeřáby v nosnostech od 80 do 2300 tun. Více než 75 let na trhu s příhradovými jeřáby je známkou úspěchu. Příhradové jeřáby Manitowoc slouží na všech kontinentech v počtech překračujících 10 000 kusů. Jedinečné servisní a tréninkové zázemí Manitowoc CraneCARE, schopnost dodávat díly na jakýkoliv stroj navržený a vyráběný společností Manitowoc, program EnCORE, nebo online sledování stavu a polohy jeřábu systémem Manitowoc CraneSTAR zaručují, že s jeřáby Manitowoc se stáváte členem rodiny, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout.

Pásové jeřáby MANITOWOC

Pásové jeřáby Manitowoc v nosnostech od 80 do 2300 tun. Pro Evropu vybaveny dle požadavků evropské legislativy. Vyznačují se kompaktním podvozkem, rychlospoji pro snadné sestavení příhrad a schopností samosestavení. Dnešní modely zahrnují více než 75 let zkušeností společnosti Manitowoc ve stavbě pásových jeřábů s příhradovými výložníky.

Zesilující prvky jeřábů MANITOWOC

Společnost Manitowoc Cranes si je vědoma náročnosti pracovního prostředí, kterému jsou uživatelé příhradových jeřábů každodenně vystavování. Proto byly vyvinuty zesilující prvky pro jeřáby Manitowoc, které při minimálních nákladech významně zvyšují výkony sériových příhradových jeřábů Manitowoc. Prstenec RINGER® a přídavná protiváha MAX-ER® nejen zvýší užitnou hodnotu jeřábu Manitowoc, ale i výrazně zrychlí návrat investice do celého jeřábu.