9.9.2014 – Grove GMK6300L odpracoval 200 hodin během pěti týdnů

 

Rakouská společnost Felbermayr, specialista na nadměrnou přepravu a poskytování zdvihacích zařízení, dokázala svůj nově zakoupený jeřáb Grove GMK6300-L zaměstnat v průběhu prvních pěti týdnů na 200 pracovních hodin. Nasazení jeřábu bylo na několika projektech, kde nový Geovw GMK6300-L především stavěl a demontoval věžové jeřáby.

 

Grove GMK6300-L

 

Tento konkrétní jeřáb je zajímavý i svým výrobním číslem, jde o 200stý vyrobený kus modelu. Společnost Felbermayr tento jeřáb přebírala na speciální slavnosti ve výrobním závodě Wilhelmshaven, Německo. Operátor tohoto jeřábu, pan Martin Rumpold, který se této slavnosti účastnil a pak jeřáb začal používat, říká:

 

„Je zcela zřejmé, proč je Grove GMK6300-L takto populárním jeřábem. Nabízí dosah až 120 m, je rychle připravený na práci, velmi jednoduše se řídí a tím je ideálním pro práci do výšky v zastavěných plochách. Pro mě jde o zcela nejlepší jeřáb pro montáž a demontáž věžových jeřábů. A samozřejmě je jako univerzální jeřáb možný k nasazení na velmi různorodých projektech.“

 

Grove GMK6300-L

 

Základnou pro tento 300t jeřáb je pobočka Lanzendorf poblíž Vídně. Jeřáb je ale na pobočce k vidění jen zřídka. Po slavnostním převzetí je totiž tento jeřáb permanentně nasazený.

 

Díky impozantnímu 80m výložníku a dosahem až 120 m je zcela nejvíce prodávaným šestiosým jeřábem na trhu. Uživatelé chválí jak vynikající dosah, tak silnou zátěžovou charakteristiku a vysokou mobilitu, kterou jsou jeřáby Grove GMK s podvozkem Megatrak proslulé. Neméně také zmiňují vynikající kvalitu zpracování jeřábu a velmi pohodlné a prostorné kabiny řidiče i operátora.Nyní tak už více než 200 kusů tohoto typu jeřábu úspěšně pracuje na 4 kontinentech.

 

Společnost Felbermayr byla založena v roce 1942. Nyní celý holding zaměstnává asi 2800 zaměstnanců. Své služby nabízí ve většině zemí Evropy. Disponuje flotilou cca 400 jeřábů a tento dvoustý Grove GMK6300-L se stal pevnou součástí flotily.

 

Pokus Vás zajímá jakákoliv informace o mobilním jeřábu Grove GMK6300-L kontaktujte nás. Rádi s Vámi projdeme veškeré informace o tomto veleúspěšném modelu jeřábu.

 

-FCh-