28.8.2020 – Maeda představuje nový typ Maeda MC285CB-3, minijeřáb bez emisí!

Maeda upravila třetí generaci svého nejúspěšnějšího modelu přestavbou na plně elektrický pohon, napájený z vlastních Li-ion baterií. Baterie jeřábu jsou připraveny pro jeřábový provoz až 9 hodin a mohou být dobíjeny i v průběhu práce stroje. Nabití do 80% kapacity je za 2hod 20 min a do 100% kapacity pak 3hod a 30min.

Díky zcela bezemisnímu provozu je tento jeřáb mimořádně vhodný pro nasazení uvnitř budov. Tichý provoz elektromotoru je pak velmi příznivý pro provoz v uzavřených prostorech. Jeřáb je tak usazený na bílé pásy, které nešpiní žádné typy průmyslových podlah.

Vnější rozměry, hmotnost a výkonová charakteristika stroje zůstali vůči stroji MC285C plně zachovány. Stejně tak je ve standardním příslušenství shodný typ oblíbeného bezdrátového dálkového ovládání a barevný displej ovládacího rozhraní. Tento nový stroj je tedy velmi dobře známý u uživatelů minijeřábů Maeda a díly velmi intuitivnímu ovládacímu rozhraní je nesmírně jednoduchý i pro prvouživatele.

Stejně jako další stroje Maeda je i MC285CB-3 vyráběn v Japonsku v zcela nekompromisní kvalitě. Stroje zaujme precizním provedením a v provozu překvapí svou vysokou spolehlivostí.

Jeřáb je již možno objednat. Pokud Vás zaujme, rádi pro Vás připravíme nabídku na dodání nového minijeřábu Maeda.

Technický popis stroje (PDF) je možno stáhnout zde.

-FCh-