16.6.2014 – Grove RT550E pracuje v Singapuru

 

Společnost Daiya Engineering & Construction Pte Ltd převzala první terénní jeřáb typu Grove RT550E v Singapuru. Hlavní prací tohoto 45t jeřábu bude výstavba vilek v luxusních čtvrtích tohoto rušného velkoměsta.

 

Emise

 

Grove RT550E je terénní jeřáb, který v kategorii do 50t nabízí zcela nejdelší výložník (39m) a zároveň malý podvozek, který umožní jednoduché převozy jeřábu bez zvláštních povolení. Jeřáb se na podvalníku „schová“ do rozměrové a hmotnostní obálky obyčejného kamionu.

 

Emise

 

Společnost Daiya zvolila jeřáb Grove RT550E pro jeho malé rozměry a velké výkony, zejména pro zcela mimořádný dosah vyložení výložníku. Pan Eric Foo, technický manažer společnosti Daiya uvedl: „Délka výložníku a malý rozměr podvozku, to pro nás bylo zcela nejdůležitější kriterium pro rozhodnutí o nákupu tohoto typu jeřábu. Velkým plusem pak je schopnost velmi rychlého přestavění výložníku do nové konfigurace a schopnost pojezdu i s břemenem. Navíc máme vynikající zkušenost se servisem Manitowoc CraneCARE, který nám pomáhá jeřáby provozovat zcela bez problémů.“

 

Společnost Daiya byla založena v roce 1987. Zabývá se zejména rezidenční výstavbou. Disponuje flotilou malých pásových příhradových jeřábů a hydraulických rukou na různých vozidlech. Tento Grove RT550E je začátkem nově budované flotily terénních jeřábů.

 

Pokud Vás terénní jeřáby Grove zajímají, kontaktujte nás. Rádi Vás seznámíme s výhodami provozu této kategorie jeřábů.

 

-FCh-